Sesam - Vit 10X10, ark 30x40
Serien Sesam er en grunnflis som har en matt overflate med vakker melering som gjør den lett å stelle. Passer både på gulv og vegg. Sesam er en klinkerflis.
Klinkerflis er betegnelsen på fliser som legges på gulv. De er laget av leire som brennes i ovn på høy varme. De er fremstilt for å tåle hard slitasje på gulv og for å være lettstelte. Dessuten er de dekorative med forskjellige mønsterbilder av stein. Man kan legge dem på både gulv og vegg.
Artikkel.nr : 368413
Produktdata
| Produkt | Klinkerflis |
| Vegg og gulvmateriale | Ja |
| Lengde | 100 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Tykkelse | 6.5 mm |
| Vikt | 1.557 kg/st |
| Flate | Matt |
| Farge | Hvit |
| Antall per pall | 648 stk |
| Antall per pakke | 12 stk |
| m2/pakke | 1.44 m² |
| Typ av förpackning | Hel krt |
| Forbruk per m2 | 8.33 stk |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Nobb | 54510778 |
| EAN | 8680506125661 |
| ETIM | EC011340 |
Dokument
Varianter
Det här är ett urval av våra klinkerserier som även har stora format. Stora plattor sätts numera både på golv och vägg. Här kan man själv på ett kreativt sätt kombinera seriens olika format med varandra. De flesta plattor i Grand Selection har sågade kanter som ger ett exklusivt intryck.