Steninge - Beige 80x80 såg
Opplev den genuine følelsen av ekte stein med vår fantastiske granittkeramikk Steninge. Med naturlige og troverdige fargetoner får du en autentisk steinfølelse som harmonerer med ethvert miljø. Vakker overflate som føles som en naturstein men med alle kvaliteter og vedlikeholdsfrie egenskaper som en granittkeramikk byr på.
Denne serien er også et perfekt valg for de som ønsker samme gulv både inne og ute på enten balkongen, uteplassen eller bassengområdet da serien også er produsert i en 20mm plate.
Granittkeramikk Flisene er fremstilt i granittkeramikk. Et industrielt produkt som lages av naturlige råvarer, for eksempel sand, leire og finmalt feltspat, som tørrpresses under høyt trykk og brennes ved høy temperatur. På denne måten får man på kort tid et steinprodukt som det ville ta naturen flere tusen år å forme. Teknisk sett er granittkeramikk et sterkt materiale som er lett å pleie, til forskjell fra naturstein som ofte krever regelmessig vedlikehold. Designen skapes gjennom en trykkteknikk av utrolig høy kvalitet. Den tilbyr mønstre med uendelige variasjoner, noe som gjør at man kan få frem bedre mønsterbilder enn det ekte stein kan tilby. De mange fine egenskapene til granittkeramikk gjør valget lett for deg som ønsker å løfte hjemmet ditt med et materiale som holder i flere generasjoner.
Artikkel.nr : 303421
Produktdata
| Produkt | Granittkeramikk |
| Vegg og gulvmateriale | Ja |
| Lengde | 800 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Tykkelse | 9 mm |
| Vikt | 12.8 kg/st |
| Flate | Matt |
| Farge | Beige |
| Förslag på fogfärg | 123 - Mapei |
| Antall per pall | 80 stk |
| Antall per pakke | 2 stk |
| m2/pakke | 1.28 m² |
| Typ av förpackning | Hel krt |
| Forbruk per m2 | 1.56 stk |
| Frostsikker | Ja |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Slitasjeklasse | 5/5 (Golv för extremt slitage) |
| Sklisikkerhetsklasse | R10 A+B |
| Nobb | 60677980 |
| EAN | 8019224158963 |
Dokument
Varianter
Det här är ett urval av våra klinkerserier som även har stora format. Stora plattor sätts numera både på golv och vägg. Här kan man själv på ett kreativt sätt kombinera seriens olika format med varandra. De flesta plattor i Grand Selection har sågade kanter som ger ett exklusivt intryck.