Stone - Sand 10x10, ark 30x40
Serien Stone er en rimelig gulvflis i steinpreg i de formatet 10x10. Diskré, men robuste fliser med riktige fargetoner for å utgjøre fundamentet i hjemmet.
Klinkerflis er betegnelsen på fliser som legges på gulv. De er laget av leire som brennes i ovn på høy varme. De er fremstilt for å tåle hard slitasje på gulv og for å være lettstelte. Dessuten er de dekorative med forskjellige mønsterbilder av stein. Man kan legge dem på både gulv og vegg.
Artikkel.nr : 305125
Produktdata
| Produkt | Klinkerflis |
| Vegg og gulvmateriale | Ja |
| Lengde | 100 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Tykkelse | 6.5 mm |
| Vikt | 1.557 kg/st |
| Flate | Matt |
| Farge | Beige |
| Antall per pall | 648 stk |
| Antall per pakke | 12 stk |
| m2/pakke | 1.44 m² |
| Typ av förpackning | St |
| Forbruk per m2 | 8.33 stk |
| Frostsikker | Ja |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Slitasjeklasse | 4 |
| Nobb | 51797862 |
| EAN | 8680506027156 |
| ETIM | EC011340 |
Dokument
Varianter
Det här är ett urval av våra klinkerserier som även har stora format. Stora plattor sätts numera både på golv och vägg. Här kan man själv på ett kreativt sätt kombinera seriens olika format med varandra. De flesta plattor i Grand Selection har sågade kanter som ger ett exklusivt intryck.