Stratford - Greige 7,5x15
Stratford er en komplett fliseserie for de som ønsker å skape et tradisjonelt britisk bad med moderne kvalitet. Velg mellom elegante, dempede farger i formatet 15x15 eller 7,5x15. Match med kanter, gulvlister og gavlplater – alt er i serien. Skap din egen klassiske oase med fokus på detaljer og stil.
Kakkel er betegnelsen på flisene som legges på vegg. De er laget av leire som brennes i ovn på høy varme, og på oversiden har de en glasur som gir en dekorativ og lettstelt overflate.
Artikkel.nr : 304913
Produktdata
| Produkt | Kakkel |
| Veggmateriale | Ja |
| Lengde | 150 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Tykkelse | 9 mm |
| Vikt | 0.15 kg/st |
| Flate | Glatt |
| Farge | Beige |
| Antall per pall | 5280 stk |
| Antall per pakke | 44 stk |
| m2/pakke | 0.5 m² |
| Typ av förpackning | Hel krt |
| Forbruk per m2 | 88 stk |
| Nobb | 60812030 |
| EAN | 8435404932091 |
Dokument
Varianter
Det här är ett urval av våra klinkerserier som även har stora format. Stora plattor sätts numera både på golv och vägg. Här kan man själv på ett kreativt sätt kombinera seriens olika format med varandra. De flesta plattor i Grand Selection har sågade kanter som ger ett exklusivt intryck.