Vide - Mörkgrå matt 10x30
Serien Vide i det klassiske formatet 10x30. Velg mellom ulike grå toner. Overflaten fås i både matt og blankt. Vide er en kakkel.
Leter du etter en hvit 10x30, se serien HEDDA.
Kakkel er betegnelsen på flisene som legges på vegg. De er laget av leire som brennes i ovn på høy varme, og på oversiden har de en glasur som gir en dekorativ og lettstelt overflate.
Artikkel.nr : 350807
Produktdata
| Produkt | Kakkel |
| Veggmateriale | Ja |
| Lengde | 300 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Tykkelse | 8 mm |
| Vikt | 0.409 kg/st |
| Flate | Matt |
| Farge | Mørkegrå |
| Antall per pall | 2720 stk |
| Antall per pakke | 34 stk |
| m2/pakke | 1.02 m² |
| Typ av förpackning | Hel krt |
| Forbruk per m2 | 33.33 stk |
| Nobb | 45646512 |
| EAN | 8693531335967 |
| ETIM | EC011340 |
Varianter
Det här är ett urval av våra klinkerserier som även har stora format. Stora plattor sätts numera både på golv och vägg. Här kan man själv på ett kreativt sätt kombinera seriens olika format med varandra. De flesta plattor i Grand Selection har sågade kanter som ger ett exklusivt intryck.