Ambition - Ockra
Ambition er et moderne tekstilgulv av høy kvalitet. Perfekt for deg som ønsker et luksuriøst, mykt gulv som er lett å stelle med regelmessig støvsuging. Sjarmen med velurteppet Ambition er at når man går på det, opplever man vekslinger i teppet som gjør at det får et livfullt uttrykk. Brukes ofte som vegg-til-vegg-teppe i soverom, stue eller som måltilpasset teppe under sofaen. I serien Ambition har garnet fin glans, og luggen er svært tett, fyldig og myk. Anbefales i hjemmemiljø og offentlig miljø.
Velour - Mjuk, lyxig och livfull. Velourmattor kan ha en yta som skiftar vackert när luggen rör sig – det ger mattan ett levande uttryck. Perfekt som heltäckande matta i sovrum och vardagsrum eller måttanpassad under exempelvis soffan. Golvabia har ett stort utbud av velourmattor i olika tjocklekar och kvalitéer anpassade för att mattan ska vara hållbar i även offentliga miljöer som hotellrum, butik och restaurang.
Artikkel.nr : 236446
Velg farge for mer informasjon
Produktdata
| Type | Teppegulv |
| Type teppe | Velour |
| Bredd | 4000 mm |
| Tykkelse | 8.6 mm |
| Farge | Gul |
| Materiale | 100% Polyamid 6.6 |
| Høyde | 8 mm |
| Veckt | 1330 g/m² |
| Baksiden | Duotex |
| Komfortklasse | 5/5 |
| Slitasjeklasse | Klass 33 - Egnet for offentlige miljøer |
| Type Kutt | Tverkutt, Måltilpasset |
| Type kantklipping | Langett, SlimLine |
| GUT | Ja |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Kjeller | Inredd källare |
| Antistatisk behandlet | Ja |
| Trapp | Trapp hjemmemiljø |
| Nobb | 54092621 |
| EAN | 7332978364468 |
Dokument
Varianter
TEKSTILGULV
Myke gulv i form av et vegg-til-vegg-teppe eller en gulvmatte i valgfrie mål med kanter. Tepper i ulike kvaliteter og stiler som ull, sisal og myk velur varmer gulvet i hele hjemmet. Oppdag hele vårt utvalg av tekstilgulv.