Auckland - Sand
Løkketepper er lette å stelle siden de er tette og slitesterke, og det gjør at smusset legger seg oppå. Svært enkle å støvsuge og holde i orden. Brukes ofte som vegg-til-vegg-teppe i entré, stue eller som måltilpasset teppe under spisebordet. I serien Auckland er garnet i 100 % ull. Ull er et helt naturlig materiale og har svært gode varmende egenskaper. Et ullteppe er en klassiker som aldri går av moten, siden fargene og materialene er helt naturlige. Et ullteppe er optimalt i rom med kalde og trekkfulle gulv, siden det varmer behagelig under føttene og tar seg like fint ut som vegg-til-vegg-teppe eller som måltilpasset teppe. Løkken er myk med en tradisjonell følelse. Anbefales i hjemmemiljø og lett offentlig miljø.
Ull - Naturlig värme och tidlös elegans. Ull är ett slitstarkt och hållbart naturmaterial som både isolerar och dämpar ljud. En ullmatta ger därför skön komfort under fötterna och en exklusiv känsla till hemmet – lika vacker som heltäckningsmatta som måttanpassad. Golvabias ullmattor finns i olika populära mönster och nyanser.
Artikkel.nr : 237614
Velg farge for mer informasjon
Produktdata
| Type | Teppegulv |
| Type teppe | Loopet |
| Bredd | 4000 mm |
| Tykkelse | 8.2 mm |
| Farge | Beige |
| Materiale | 100% Ull |
| Høyde | 5 mm |
| Veckt | 1025 g/m² |
| Baksiden | Duotex |
| Komfortklasse | 2/5 |
| Slitasjeklasse | Klass 31 - Egnet for offentlige miljøer |
| Type Kutt | Tverkutt, Måltilpasset |
| Type kantklipping | Kantband 12 mm, Kantband 55 mm, Langett, SlimLine |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Kjeller | Inredd källare |
| Antistatisk behandlet | Ja |
| Trapp | Trapp hjemmemiljø |
| Nobb | 55360665 |
| EAN | 7332978376140 |
Dokument
Varianter
TEKSTILGULV
Myke gulv i form av et vegg-til-vegg-teppe eller en gulvmatte i valgfrie mål med kanter. Tepper i ulike kvaliteter og stiler som ull, sisal og myk velur varmer gulvet i hele hjemmet. Oppdag hele vårt utvalg av tekstilgulv.