Nellie - Sand
Nellie er et moderne tekstilgulv. Perfekt for deg som ønsker et mykt gulv som er lett å stelle med regelmessig støvsuging. Sjarmen med velurteppet Nellie er at når man går på det, opplever man små vekslinger i teppet som gjør at det får et livfullt uttrykk. Brukes ofte som vegg-til-vegg-teppe i soverom, stue eller som måltilpasset teppe under sofaen. I serien Nellie er garnet halvmatt. Luggen er lav og litt tynnere, men med en myk følelse. Anbefales i hjemmemiljø.
Velour - Mjuk, lyxig och livfull. Velourmattor kan ha en yta som skiftar vackert när luggen rör sig – det ger mattan ett levande uttryck. Perfekt som heltäckande matta i sovrum och vardagsrum eller måttanpassad under exempelvis soffan. Golvabia har ett stort utbud av velourmattor i olika tjocklekar och kvalitéer anpassade för att mattan ska vara hållbar i även offentliga miljöer som hotellrum, butik och restaurang.
Artikkel.nr : 238834
Velg farge for mer informasjon
Produktdata
| Type | Teppegulv |
| Type teppe | Velour |
| Bredd | 4000 mm |
| Tykkelse | 8 mm |
| Farge | Beige |
| Materiale | 100% Polyamid |
| Høyde | 5.5 mm |
| Veckt | 850 g/m² |
| Baksiden | Duotex |
| Komfortklasse | 2/5 |
| Slitasjeklasse | Klass 23 - Egnet i hjemmemiljø |
| Type Kutt | Tverkutt, Måltilpasset |
| Type kantklipping | Langett, SlimLine |
| GUT | Ja |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Kjeller | Inredd källare |
| Nobb | 57215533 |
| EAN | 7332978388341 |
Dokument
Varianter
TEKSTILGULV
Myke gulv i form av et vegg-til-vegg-teppe eller en gulvmatte i valgfrie mål med kanter. Tepper i ulike kvaliteter og stiler som ull, sisal og myk velur varmer gulvet i hele hjemmet. Oppdag hele vårt utvalg av tekstilgulv.