Norse - Brown
Teppet Norse er et fyldig velourteppe med høy lugg og høyeste komfortklasse. Serien kommer i en sober fargeskala og har en glans i garnet som bidrar til deilige skiftninger og mye liv i teppet. Norse egner seg i hjemmemiljø, både som måltilpasset og som vegg-til-vegg-teppe.
Velourtepper brukes ofte som vegg-til-vegg-teppe på soverommet, i stuen eller som måltilpasset teppe under sofaen. Et velourteppe er mykt og gir komfort, samt en luksuriøs følelse. Sjarmen med et velourteppe er at når du går på det opplever skiftninger i teppet og det får et livlig inntrykk. Dette fremtrer i varierende grad, i ulike serier og nyanser.
Artikkel.nr : 208040
Velg farge for mer informasjon
Produktdata
| Type | Teppegulv |
| Type teppe | Velour |
| Bredd | 4000 mm |
| Tykkelse | 21.5 mm |
| Farge | Brun |
| Materiale | 100%% Polyester |
| Høyde | 19 mm |
| Veckt | 2750 g/m² |
| Baksiden | Duotex |
| Komfortklasse | 5/5 |
| Slitasjeklasse | Klass 22 - Egnet i hjemmemiljø |
| Type Kutt | Tverkutt, Måltilpasset |
| Type kantklipping | Langett |
| GUT | Ja |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Støyreduksjon | Ja |
| Nobb | 60678247 |
| EAN | 7332978080405 |
Dokument
Varianter
TEKSTILGULV
Myke gulv i form av et vegg-til-vegg-teppe eller en gulvmatte i valgfrie mål med kanter. Tepper i ulike kvaliteter og stiler som ull, sisal og myk velur varmer gulvet i hele hjemmet. Oppdag hele vårt utvalg av tekstilgulv.