Sisal City - Dark
Sisal City er et vevd teppe som gir et klassisk og stilrent uttrykk. Veving av tepper er en gammel fremstillingsmetode som fremdeles etterspørres i mange miljøer. Vevde tepper er slitesterke og lette å stelle. Svært enkle å støvsuge og holde i orden. Brukes ofte som måltilpasset teppe under spisebordet eller i entreen. I serien Sisal City er garnet av 100 % sisal. Sisaltepper er fremstilt av sisalplanten, som vokser i Sør-Amerika og i Afrika. Vevingen er robust og gir en naturnær atmosfære med attitude. Dette teppet er produsert i Belgia, der man også spinner sitt eget garn. Anbefales i hjemmemiljø.
Sisal - Naturnära och robust. Sisalmattor tillverkas av agaveplantans starka fibrer och ger en texturrik känsla av äkta natur. Mattan är slitstark och är populär både i hemmet och i offentlig miljö. En matta i sisal är lika fin som heltäckningsmatta som måttanpassad med kantband eller langett. Ej för fuktiga rum, men fungerar oftast bra i trappor.
Artikkel.nr : 241204
Velg farge for mer informasjon
Produktdata
| Type | Teppegulv |
| Type teppe | Vevd |
| Bredd | 4000 mm |
| Tykkelse | 5.5 mm |
| Farge | Mørkegrå |
| Materiale | 100% Sisal |
| Veckt | 1350 g/m² |
| Baksiden | Latex |
| Slitasjeklasse | Klass 32 - Egnet for offentlige miljøer |
| Type Kutt | Tverkutt, Måltilpasset |
| Type kantklipping | Kantband 12 mm, Kantband 55 mm, Langett |
| GUT | Ja |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Antistatisk behandlet | Ja |
| Støyreduksjon | Ja |
| Trapp | Trapp hjemmemiljø |
| Nobb | 60089208 |
| EAN | 7332978412046 |
Dokument
Varianter
TEKSTILGULV
Myke gulv i form av et vegg-til-vegg-teppe eller en gulvmatte i valgfrie mål med kanter. Tepper i ulike kvaliteter og stiler som ull, sisal og myk velur varmer gulvet i hele hjemmet. Oppdag hele vårt utvalg av tekstilgulv.