Sisal Rustic - Mix
Sisal Rustic er et robust sisalteppe som fungerer like godt i hjemmet som i lettere offentlige miljøer. Det er tilgjengelig i fire farger som er enkle å matche i de fleste miljøer. Som et ekte naturprodukt inneholder sisal naturlige mørke tråder, noe som bidrar til dets unike karakter. Filtbaksiden gir en behagelig komfort. Teppet kan legges vegg-til-vegg eller skreddersys etter mål med frynser eller kantbånd.
Sisal – Naturlig og robust. Sisaltepper er laget av de sterke fibrene fra agaveplanten og gir en teksturert følelse av ekte natur. Teppet er slitesterkt og er populært både hjemme og i offentlige miljøer. Et sisalteppe er like fint som et vegg-til-vegg-teppe, som et måltilpasset teppe med kanter eller frynser. Ikke for fuktige rom, men fungerer vanligvis bra i trapper.
Artikkel.nr : 244118
Velg farge for mer informasjon
Produktdata
| Type | Teppegulv |
| Type teppe | Loopet |
| Bredd | 4000 mm |
| Tykkelse | 8.5 mm |
| Farge | Beige |
| Materiale | 100% Sisal |
| Høyde | 3.5 mm |
| Veckt | 750 g/m² |
| Baksiden | Filt |
| Komfortklasse | 1/5 |
| Slitasjeklasse | Klass 31 - Egnet for offentlige miljøer |
| Type Kutt | Tverkutt, Måltilpasset |
| Type kantklipping | Kantband 55 mm, Langett |
| GUT | Ja |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Antistatisk behandlet | Ja |
| Støyreduksjon | Ja |
| Kontorhjul | Kontorhjul offentlig miljø |
| Trapp | Trapper offentlig miljø |
| Nobb | 60812068 |
| EAN | 7332978441183 |
Dokument
Varianter
TEKSTILGULV
Myke gulv i form av et vegg-til-vegg-teppe eller en gulvmatte i valgfrie mål med kanter. Tepper i ulike kvaliteter og stiler som ull, sisal og myk velur varmer gulvet i hele hjemmet. Oppdag hele vårt utvalg av tekstilgulv.