Soulmate - Natur
Soulmate er et vevd teppe med et klassisk og robust uttrykk, laget av en blanding av 60 % sisal og 40 % ull. Den grove veven gir en naturlig følelse og et elegant utseende med personlighet. Soulmate passer både som vegg-til-vegg-teppe, og som et måltilpasset teppe under en spisegruppe eller en sofa.
Sisal – Naturlig og robust. Sisaltepper er laget av de sterke fibrene fra agaveplanten og gir en teksturert følelse av ekte natur. Teppet er slitesterkt og er populært både hjemme og i offentlige miljøer. Et sisalteppe er like fint som et vegg-til-vegg-teppe, som et måltilpasset teppe med kanter eller frynser. Ikke for fuktige rom, men fungerer vanligvis bra i trapper.
Artikkel.nr : 242940
Velg farge for mer informasjon
Produktdata
| Type | Teppegulv |
| Type teppe | Vevd |
| Bredd | 4000 mm |
| Tykkelse | 8.5 mm |
| Farge | Beige |
| Materiale | 40% Ull 60% Sisal |
| Høyde | 8.5 mm |
| Veckt | 2100 g/m² |
| Baksiden | Latex |
| Komfortklasse | 4/5 |
| Slitasjeklasse | Klass 32 - Egnet for offentlige miljøer |
| Type Kutt | Tverkutt, Måltilpasset |
| Type kantklipping | Kantband 55 mm, Langett |
| GUT | Ja |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Kjeller | Inredd källare |
| Antistatisk behandlet | Ja |
| Støyreduksjon | Ja |
| Nobb | 60745140 |
| EAN | 7332978429402 |
Dokument
Varianter
TEKSTILGULV
Myke gulv i form av et vegg-til-vegg-teppe eller en gulvmatte i valgfrie mål med kanter. Tepper i ulike kvaliteter og stiler som ull, sisal og myk velur varmer gulvet i hele hjemmet. Oppdag hele vårt utvalg av tekstilgulv.