Maxwear XL - Ek Blond
Vi er stolte av å presentere vårt populære vinylgulv Maxwear i den nye størrelsen 1800 x 195 mm.
– Vi kaller det Maxwear XL!
Det nye formatet opprettholder alle funksjonene som gjorde Maxwear så populær; den lett pregede overflaten som fremhever mønsterets naturlige årer. En enkel installasjon med et stilig og slitesterkt resultat, samt en integrert korkbase som gir en gulvopplevelse som er vanskelig å slå. Med en lang og elegant planke tilbyr Maxwear XL et kvalitetssikret gulv med et attraktivt utseende.
Maxwear er utviklet og produsert av Golvabia i Anderstorp, Sverige for å møte de høyeste kravene til holdbarhet, støyreduksjon og estetikk. Det robuste overflatelaget av vinyl sammen med en korkkledd bakside gir et komfortabelt gulv med en behagelig varme og mykhet. Gulvets holdbarhet økes ytterligere med beskyttende impregnerte klikkfuger, som effektivt beskytter mot slitasje. Maxwear XL har selvfølgelig også det nyeste 5G®- klikksystemet, som gir enklest mulig installasjon for både profesjonelle og forbrukere.
Artikkel.nr : 117030
Produktdata
| Kollektion | Maxwear XL |
| Lengde | 1800 mm |
| Bredd | 195 mm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Mønster | Plank |
| Nyanse | Medium |
| Flate | Vinyloverflate med struktur |
| Slitelag | 0,55 mm förnätad PVC med PUR ytbehandling |
| Konstruksjon | 7,7 mm HDF |
| Baksiden | 1 mm Kork |
| Overgangslist | Raw CS26, Single Click |
| Antall per pall | 84.48 sqm |
| Antall per pakke | 1.76 sqm |
| Typ av förpackning | Hel pkt |
| Tåler gulvvarme | Ja |
| Slitasjeklasse | Klass 33 - Egnet for offentlige miljøer |
| Nobb | 60684507 |
| EAN | 7331041170302 |
| Farge | Beige |
Varianter
VINYLGULV
Egenskaper som slitesterke, lettlagte og stilige gulv finner du i vårt vinylgulv Maxwear. Et praktisk gulv med egenskaper som gjør at det passer for hele huset.